silhouette

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Nejnovější technologie neviditelného spoje lepením řasy na řasu. Díky  přirozenosti, nenáročnosti, a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásá světem.

silhouette

Komplet      3.000,- Kč
Doplnění 500-1000,- Kč

Řasy „EMPORIO Lashes“

Nejnovější technologie
Nejnovější technologie neviditelného spoje lepením řasy na řasu. Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem.

Najakém principu řasy EMPORIO fungují?
Na vlastní řasy se aplikují Emporio řasy speciálním medikálním lepidlem metodou řasa na řasu. Toto lepidlo se využívaná v plastické chirurgii. Řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou nalepenou řasou. Spojení je tedy neviditelné, proto tak přirozené a zároveň pevné a bezpečné.

Světová kvalita
Značka Emporio je světově uznávanou značkou nejlepších světových výrobců v oboru prodlužování řas. Hlavní důraz je kladen na zdravotně nezávadné lepidlo, které v prodlužování řas hraje klíčovou roli. Musí splňovat podmínky pevnosti, pružnosti a zároveň musí být hypoalergenní. Naše Extra Strong lepidlo je rychlé, bezpečné a vydrží po celou dobu přirozeného cyklu řasy.

Naší předností je také přechod na řasy vyráběné laserovou technologií, které se vyznačují přesným přirozeným tvarem a délkou a ztenčením na konci. Nejnovější novinkou v prodlužování řas je vnitřní tvar řasy.  Řasy Emporio jsou speciálně navrženy tak, že jejich povrch je laserovou technologií vytvarován do tvaru čtyřlístku, což optimálně pomáhá lepidlu se nasát a řasy krásně přilnou.