silhouette

MEZOTHERAPIE

MEZOTHERAPIE

 

1 Úvod

2 Shrnutí – Elektro-mesoterapeutická technologie

Elektro-mesoterapie od Viory, (vedoucího výrobce a dodavatele technologií mikrodermabraze a elektromezoterapie) byla vyvinuta tak, aby efektivně a bezpečně poskytovala terapeutickou péči do hlubších vrstev pokožky.

Je založena na objevu nositelů Nobelovy ceny na principech elektroporace. Elektromezoterapie vytváří dočasný průchod přes vnější vrstvu epidermis, aniž by byla pokožka poškozena.

Elektromezoterapeutické iontové vlny jsou nastavitelné pulsní vlny, výhradně vyvinuté pro zařízení Infusion ve vlastnictví Viory. Iontové vlny zlepšují prostupnost pokožky a buněčné vstřebávání hojících látek, pomocí předem určeného nastavení parametrů včetně: proudu, délky pulsu, opakování a délky ošetření.

3 Roztoky – Zařízení Infusion™

Zcela přírodní infúzní roztoky jsou vytvořeny nejčistší formou, vysoce kvalitních, klinicky ověřených přísad. Každý roztok je směsí speciálního séra, bílkovin a léčivých látek a je přesně sestaven pro konkrétní aplikaci. Pouze při použití nejsterilnějších přísad jsou iontové roztoky hypoallergenní a nedráždí pokožku. Bohaté na vitamíny a živiny, iontové roztoky od Viory vyživují pokožku a podporují hojení zevnitř ven.

Ošetření

Infusion™ Elektro-mesoterapie

Elektromezoterapeutické iontové vlny pronikají vnější vrstvou epidermis a vytvářejí mikro kanálky v buněčné membráně. Mikro kanálky jsou otevřené v případě, když proud přesahuje množství, které může membrána absorbovat.

Prostřednictvím tohoto mechanismu iontové vlny stimulují strukturální uspořádání tukové dvojvrstvy, tím se zvyšuje buněčná propustnost a schopnost vstřebávání mikro a makro molekul. Tyto kanálky jsou krátkodobě otevřené a uzavřou se brzy po dodání sloučenin.

Iontové roztoky od Viory dohromady s iontovými vlnami a elektro chemickou obsluhou buněčných kanálků, ovlivňují regeneraci pokožky a omlazení na buněčné úrovni.

Pro dosažení optimálních výsledků, Infuze Elektro-mezoterapie využívá kombinace 3 léčebných variant.:

 • Elektroporace Iontové vlny
 • Reaktivní tlak
 • Infusion™ iontovými roztoky.
 1. Při kontaktu iontových vln s buňkami dochází k přestavbě tukové dvojvrstvy, tím dochází k formování mikro pórů v buněčné membráně.
 2. Mají za úkol chránit buňku, mikro kanálky umožňují nebo zabraňují průchodu přirozených výživných látek a výtažků. Mikrokanálky jsou otevřené pouze krátce a zavřou se brzy po dodání sloučenin.

1.2 Ošetření Infusion™

Bezprostředně po ošetření můžete očekávat viditelné zlepšení. Většina klientů potvrzuje, že mají pleť pevnější, pružnější a jasnější. Buďte si však vědomi toho, že reakce pleti je u každého klienta velmi individuální a počet požadovaných sezeních se bude u každého lišit. Výsledek také závisí na klinickém a fyziologickém stavu pokožky na začátku léčebného cyklu. Někteří klienti budou reagovat lépe než ostatní. Infúze může být použita buď samostatně nebo v kombinaci s jinými estetickými ošetřeními v řadě klinických aplikací.

Infusion™ Péče o obličej

 • CollagenBoost – zpevněná a vypnutá pleť,
 • Anti-Wrinkle and Lifting – lifting pokožky a redukce vrásek, jemnější linie,
 • Intensive Hydration – pro suchou pleť.

Infusion™ Péče o tělo

 • SkinFirm – zpevnění vrásek a ochablé pokožky,
 • LipoELiM™ – redukce tuků a celulitidy,
 • SkinSmooth – minimalizace příznaků a struktury strií.

Obličej, krk a dekolt                       2000,-Kč

Obličej, krk                                     1800,-Kč

Břišní partie                                    2000,-Kč

Hýždě                                             2000,-Kč

 

MEZOTHERAPIE ELEKTRICKÝM DERMAPENEM

 Vyzkoušejte revoluční novinku v péči o pleť. Účinné látky dokáží omladit vaší pokožku okamžitě, stejně tak jako vás zbavit akné nebo pigmentace.

Při klasické mezoterapii dostává klient až stovky drobných injekčních vpichu (kdy se klientovi po vpichu muže udělat modřinka). Naopak u mezoterapie dermapenem se toto nejde. Mikrojehličky v dermapenu výrazně urychlují proces mezoterapie a umožňuji efektivní pokrytí větší plochy kůže těla. Rovněž vnímání bolesti je menší i proto, že delka jehlic je maximálně 1,5 mm.

Mezoterapie je nejpopulárnější metoda korekci problemů pokožky – bez skalpelu. Ošetření mezoterapie řeší problémy související se stárnutím pokožky, problematickou pleť, pigmentové skvrny, vrásky, elasticitu kůže, strie, zmírnit nebo dokonce odstranit vrásky a nosoretní rýhy, obnovit tvar obličeje, zpevňuje pokožku, pomáhá ke zlepšení struktury pokožky.

Ošetření zahrnuje:

– odlíčení
– jemný peeling
– dezinfekce obličeje
– mezoterapie-mikrojehličkování
– serum + koktejl na daný typ pleti speciálně připravený v přístroji nano-G*
– maska + spektrum mask – světová novinka na omlazení pleti
– závěrečné serum + krém proti vráskám, léčba akné, odstraňění pigmentu

* Nano je Platinum koloidní generator, ve kterém dochází k přeměně nano-koloidního roztoku v nano koloidní disperzi (tj. že ampulka naplněná sérem, po vložení do tohoto přístroje rozmělní za pomocí plazmy sérum na malé částečky, které pak mají 10x větší účinnost). Vaše pleť se tak okamžitě vypíná, drobné vrásky jsou rozpuštěny, stejně tak jako akné nebo pigmentové skvrny.

Cena:                              1 800 Kč

Tuto službu provádí zkušená kosmetička Viktorie (+420 723 464 972)