silhouette

LONG-TIME-LINER

LONG-TIME-LINER METODA PERMANENTNÍHO MAKE UP

silhouette

Tisíce nadšených zákaznic zjistily, že namáhavé líčení a odličování patří s konečnou platností minulosti.

Long-Time-Liner – Conture Make-up, je výjimečná zjemněná metoda permanentního make-upu. Funguje na principu vpigmentování barviv, neboli pigmentů do horní vrstvy pokožky, odkud se pomalu ztrácí, záleží na regeneraci kůže, během 3-5 let.

Na rozdíl od permanentního make-upu Long-Time-Liner není bolestivá, standardně se provádí bez znecitlivění, nebo s aplikací roztoku Lidokainu, nevznikají žádné reakce a působí velmi přirozeným dojmem. Také postup provádění Long-Time-Lineru se výrazně liší od postupu u permanentního make-upu.

Pokrok v permanentním make-upu

LONG-TIME-LINER CONTURE MAKE-UP:Obočí se vytváří vláskovanou formou a oční linky mezi řasami, což obojí působí přirozeně. Rtům dáváme jemnou konturu se stínováním 2/3 rtu. Tato metoda nezpůsobuje otoky, krvácení, stroupky ani jizvičky. Tvar se do detailu předkresluje a používá se velmi přirozených minerálních barev, u kterých se nevyskytuje žádná alergická reakce. Rty se pomocí stínování mohou zvětšit nebo dorovnat strany a srdíčko do stejné výšky pro docílení přirozeného vzhledu.Tento druh permanentního makeupu se liší od běžného podstatně jemnější prací a podstatně sníženou bolestivostí.

Long-Time-Liner nabízíme v našem salonu, který má výhradní zastoupení pro ČR. Náš salón je výhradním zastupitelem a školícím střediskem v ČR pro metodu Long-Time-Liner Conture Make up.


Long-Time-Liner Conture Make up

Obočí 5.900,- Kč
Linky- dolní víčko 2.500,- Kč
Linky- horní víčko 2.500,- Kč
Rty – kontura + 2/3 stínování rtu 8.400,- Kč
Lip light – bílý stín pro zjasnění horní kontury rtu 1.000,- Kč
Jednorázové intenzivní ošetření 30 min. 2.000,- Kč