silhouette

KYSLÍKOVÁ TERAPIE

KYSLÍKOVÁ TERAPIE 

Léčba kyslíkem – Kosmetické ošetření 96% Kyslíkem

Naše pleť je zrcadlem stavu našeho těla. Je samozřejmé, že si každý přeje, aby jeho pleť zůstala pokud možno co nejdéle mladá, atraktivní a udržovaná.

Naše pleť má podivuhodnou vlastnost se pravidelně obnovovat. K tomuto procesu ale potřebuje dostatek energie a energie neexistuje bez kyslíku. Pouze, když máme dostatek kyslíku, mohou být živiny a vitální látky v pleti přeměněny na energii. Ačkoliv vaše pleť samostatně dýchá, již ve věku kolem 30-ti let se ukazují první příznaky nedostatku kyslíku – pleť vypadá unaveně, povadle, tvoří se první vrásky a to z důvodu nedostatečné obnovy buněk = nedostatku kyslíku v pokožce.

Díky OXYLIFE cosmetics – kyslíkové stříkané kosmetice dostane vaše pleť čerstvou kyslíkovou sprchu, která vyvolá energetickou reakci. Již po první aplikaci vidíte změny na vaší pleti.

Jak účinkuje kyslíková stříkaná kosmetika?

Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 95% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vstřikuje účinný roztok okysličeného oleje, aloe vera apod. na váš obličej a dekolté. V pokožce tak dochází k reakci – rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí.
Tato kosmetika je naprosto antialergická. Může ji bez obav používat každý jakéhokoliv typu pleti, naopak, kyslíková kosmetika má pozitivní vliv na akné, ekzémy a jemná poškození pokožky.

Ošetření kyslíkovou stříkanou kosmetikou trvá 1 hodinu a výsledek je neuvěřitelný.

 

 Co Vám u nás nabízíme:
1. Omlazující Kyslíková kůra – AHA Seru
2. Exklusivní Vypínající Kyslíková kůra – HYALU-TENSE Serum

3. Exklusivní rozzařující a depigmentující Kyslíková kůra

–VITAMIN C Serum / cena za 1,5h zákrok – 1.800,-Kč/
4. Inhalace kyslíku 10 min. – 100,-Kč

 

Kyslíková mezoterapie – bez jehel a poškození pleti

Na pleť se nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a pomocí zvláštního nástavce se do pokožky pod tlakem „vstřikuje“ čistý (90-96%) kyslík. Proud kyslíku přenáší aktivní výživné ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky. Zákrok je bezpečný a bezbolestný.

Čím kyslík tělu pomáhá :
– Zvýšení tělesné a duševní výkonosti v každodenním životě
– Zlepšení u funkčních dechových potíží, onemocnění plic a průdušek

– Celkové zlepšení imunity celého organismu

– Únava a vyčerpání
– Bolesti hlavy
– Stres