silhouette

GREEN PEEL – BIOLOGICKÝ PEELING

BIOLOGICKÝ PEELING – GREEN PEEL DR. SCHRAMMEK – TAJEMSTVÍ KRÁSNÉ PLETI

Green Peel je biologická metoda olupování pokožky a jejím základem je bylinková směs. Tato směs podporuje elasticitu pokožky. Celkově zlepšuje kvalitu pleti, vyhlazuje vrásky a jizvy. Stahuje póry, omezuje tvorbu kožního mazu a výborně čistí problematickou pleť. Zlepšení stavu pokožky je viditelné už za několik dní po prvním ošetření.

Green Peel je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – zvlášť u žen po porodu, atopické pleti.

 


Green Peel

Hluboký bylinkový peeling 3.600,- Kč
Ošetření po Green Peelu 1.000,- Kč

Kosmetické ošetření Dr. Schrammek

ošetření aknózní a nečisté pleti   990,- Kč
pramen energie a vitality 1.800,- Kč
liftingové ošetření 1.400,- Kč
hydro – vitální ošetření 1.200,- Kč
herbal vital ošetření – 3 minutový green peel 1.800,- Kč


GREEN PEEL®

DR. CHRISTINE SCHRAMMEK – DRUSIO

Tajemství krásné pleti – revoluční metoda
Bylinkový peeling představuje lékařsky vyvinutou a celosvětově osvědčenou biologickou metodu k odlupování pokožky s využitím bylinek.
Čistá bylinná směs bez chemických přísad způsobuje silné prokrvení a plošné oddělení vrchních vrstev pokožky. Intenzifikace prokrvení vede k aktivaci látkové výměny.
Zlepšuje microcirkulaci krevního oběhu v kapilárách mezi horní pokožkou a škárou.
Následuje zvýšené zásobování kyslíkem a živinami do pokožky. Podporuje novotvorbu kolagenu a elastinu.
Vede k vylepšení kvality pokožky – vyhlazení vrásek.
U akné a nečisté pleti se zrohovatěnost při výstupu mazových žláz snižuje a také tvorba komedonu je zamezená.
Jak už bylo řečeno, největší předností je, že bylinkový peeling GREEN PEEL® je vytvořen z čisté bylinné směsi. Na rozdíl od jiných peelingových prostředků neobsahuje žádné chemické, často škodlivé látky nebo syntetická brusiva. Pokud se bylinky nedopatřením dostanou do očí, nezpůsobí žádné pálení ani slzení.

Jste skeptické a nevěříte tomu, že bez chemikálií lze dosáhnout spolehlivého účinku ? Napadlo vás, jak tento peeling působí ?
Během speciální masáže pomocí výrobku GREEN PEEL® dojde k lehkému obroušení svrchních vrstev pokožky. Znatelně se zvýší prokrvení a následuje okysličení buněk. Přírodní aktivní látky obsažené v peelingu GREEN PEEL® podporují normalizační a regenerační procesy pokožky.