silhouette

ALQVIMIA – Luxusní Kosmetika

KOSMETIKA ALQVIMIA

Nechte se hýčkat nejčistšími květinovými esencemi, vzácnými vonnými oleji s jedinečnými kosmetickými vlastnostmi a dalšími 100% přírodními ingrediencemi čistě ekologického původu, které poskytují unikátní komplexní péči nejen tělu, ale i duši.

Tajemství vědy zvané alchymie lidstvo využívalo po celou svou dlouhou historii. Od své kolébky ve starověkém Egyptě putovalo toto umění od západu na východ a moudří učenci celého světa tříbili své tajné a posvátné postupy ve snaze nalézt dokonalou krásu, zdraví a věčné mládí.

Ve stopách těchto dávných tradic kráčí světově známá exkluzivní značka přírodní kosmetiky Alqvimia.

Každý z jejích unikátních produktů je skutečným alchymistickým elixírem, který v dokonalé harmonii spojuje moudrost prastarých umění s nejnovějšími poznatky vědy.

Výzkumné centrum firmy Alqvimia se nachází v kouzelném údolí španělských Pyrenejí, obklopené poli léčivých bylin a vonných květů. V tomto místě mistři této firmy a znalci v oblasti přírodní kosmetiky a starobylého umění alchymie vytvořili řadu luxusní kosmetiky, inspirovanou duší samotné přírody.

Každý z těchto unikátních produktů je skutečným alchymickým elixírem, který v dokonalé harmonii spojuje moudrost dávných tradic s nejnovějšími poznatky vědy. Například sklizeň surovin probíhá v souladu s astronomickým kalendářem, dle tradic a doporučení starých alchymistů. Rostliny nebo jejich části mohou být utrženy a dále zpracovány teprve tehdy, až k tomu matka příroda poskytne svolení.

Základní filozofií firmy Alqvimia je úcta k ženě a ženské energii. Současný svět potřebuje více než kdy jindy posílit ženské hodnoty jako je láska, tolerance a soucit a připomenout si, že bohatství, radost a krása nejsou založeny pouze na bezohlednosti a síle.

silhouette

Přípravky Alqvimia

Alqvimia nabízí širokou škálu přípravků k péči o pleť i pokožku těla. Všechny tyto přípravky obsahují pouze čistě přírodní složky, jako rostlinné oleje, med, včelí vosk, vodu vzniklou destilací květů a cenné přísady jako například růžové dřevo, santal, pačuli.

Absolute Beauty 100% Natural – Péče o pleť
Úžasná formule pleťových přípravků, vytvořená kombinací složek 100% přírodního původu, absolutně bez alkoholu, parabenů a dalších chemických konzervantů. Vyrobena pouze z rostlinných olejů, medu, včelího vosku, vod vzniklých destilací květů a esenciálních olejů. Intenzivní denní a noční péče o obličej . Zpomaluje stárnutí pleti. Viditelný efekt den za dnem.

Eternal Youth – Pro věčné mládí
První prémiová 100% přírodní kosmetická linie, založená na spoluúčinnosti těch nejcennějších kosmetických substancí jaké dokáže příroda nabídnout. S komplexním působením proti stárnutí – pro tvář, tělo i mysl. Dokonalé spojení moudrosti starých alchymických umění a moderní anti-aging medicíny.

Silhouette – Přirozené zeštíhlení
Kombinace nejúčinnějších přírodních složektěchto tělových přípravků pomáhá tvarovat siluetu, usnadňuje redukci tuku z problematických partií, pokožku zpevňuje a zbavuje celulitidy . Zanechává pleť hydratovanou hebkou a pevnou.

Anti – stress – Přírodní cestou ke zvládnutí stresu
Přípravky tělové péče, které aromaterapeutickým působením odstraňují fyzické a emocionální napětí v obdobích stresu a úzkosti. Zvlhčují a regenerují pleť .

Queen of Egypt – Tajemství dávných královen
Unikátní tělové přípravky, inspirované složením parfémů samotné Kleopatry. S myrrhou, symbolem věčného mládí, s kadidlem, symbolem absolutní čistoty. Omlazuje pokožku a dodává jí hedvábnou jemnost. Propůjčují ženskou sebejistotu a vnitřní sílu.

silhouette

silhouette

Ošetření Alqvmia

Rejuvenace pleti

Výjimečné kosmetické ošetření obličeje zaměřené na dokonalý výsledek – okamžité omlazení, zpevnění a lifting pleti . Pro krásu Vaší tváře.

Změkčující emulze z Ylangu a voda z květů Neroli zbaví vaši pleť nečistot .Lehký peeling pomocí speciálních olejů a soli z Mrtvého moře okysličuje, projasňuje pleť a vrací jí hebkost. Maska z bahna z Mrtvého moře zbavuje pokožku toxinů a dodává jí cenné minerály. Jedinečná masáž obličeje pomocí drahocenných vonných olejů s myrhou, kadidlem, pačuli a růžovým dřevem nejen dokonale vypíná a zpevňuje rysy Vaší tváře, ale je i nádherným a nezapomenutelným zážitkem. Závěrečná liftingová maska z mořských řas je posledním krokem k dokonalé kráse.

Eternal Youth
Exkluzivní pleťové ošetření, využívající jedinečnou účinnost kosmetických produktů řady Eternal Youth. Pro věčné mládí.

Omlazující aromaterapeutické masáže

Masáž Queen of Egypt
Mysterium starověkého Egypta na dosah Vaší ruky. Mystická vůně vzácných pryskyřic a dotyk jemných olejů Vás přenesou mimo prostor a čas, do míst oslavujících krásu, ženství a věčné mládí.

Celotělová masáž inspirovaná zkrášlujícími rituály egyptských královen, prováděná vzácnými exotickými oleji s myrhou a kadidlem přináší dokonalé uvolnění Vašemu tělu i duši. Nádherná vůně hýčká Vaše sebevědomí a zvyšuje Váš pocit atraktivity.

Unikátní složení tohoto oleje, bohatého na látky po tisíciletí uznávané pro své regenerační a omlazující účinky, poskytne Vaší pleti hloubkovou výživu a regeneraci a zanechá ji hebkou a zářící mládím.

Masáž Babilonia
Celotělová omlazující masáž speciálními oleji dle starověké receptury, zajišťující zpevnění a hydrataci pokožky těla.