silhouette

MASÁŽE

MASÁŽE

Klasická masáž

odstraňuje látky způsobující únavu, snižuje bolestivost, zvyšuje metabolismus.

30 min. 690,- Kč
60 min. 1090,- Kč

Relaxační aroma masáž

60 min. 1290,- Kč

Antistresová masáž hlavy a obličeje

30 min. 690,- Kč

Hloubková masáž celého těla

60 min. 1390,- Kč

Reflexní masáž – NOVINKA !!

 CO JE TO REFLEXNÍ TERAPIE ?
Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla  jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla. Tyto reflexní plošky okamžitě  reagují zvýšenou citlivostí na sebemenší poruchu funkce daného orgánu. Tato vlastnost je neocenitelná především v oblasti prevence, protože jsme tak schopni diagnostikovat jakoukoliv poruchu ještě dříve, než se objeví ve fyzické rovině, to znamená, než si vůbec nějaký problém připustíme.

 JAK NÁM MŮŽE REFLEXNÍ TERAPIE POMOCI ?
Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie v těle člověka. Reflexologicky podporuje odstranění škodlivých látek a příliv obranných, zmenšuje bolesti a harmonizuje činnost orgánů. Odstraňováním bloků reflexních drah ovlivňuje chod celého organismu.

REFLEXNÍ TERAPIE MÁ VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY V LÉČBĚ TĚCHTO PŘÍZNAKŮ
–  Neplodnost
– Stavy po úrazech
– Zažívací potíže
– Únavový syndrom
– Bolesti zad
– Migrény
– Kloubní potíže
– Poruchy spánku

 KOMU JE LÉČBA REFLEXNÍ TERAPIÍ URČENÁ ?
Reflexní terapie představuje účinnou pomoc při léčbě chronických i akutních onemocnění. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, od miminek až po seniory. Jedinou výjimkou, kdy se nesmí reflexní terapie provádět, je stav po transplantaci orgánů. Reflexní terapie by totiž mohla svým působením aktivovat imunitní reakce organismu, které by zkomplikovaly přijetí transplantovaného orgánu.

 JAK ČASTO JE TŘEBA REFLEXNÍ TERAPII PODSTUPOVAT ?
Léčba reflexní terapií se většinou skládá z několika sezení, jejichž počet závisí na stavu klienta a jeho reakci na léčbu. Obecně platí, že čím delší dobu problém klienta trápí, tím delší léčbu si jeho stav žádá. Zpočátku je výhodné urychlit nastartování léčebného procesu a praktikovat reflexní terapii i několikrát týdně. Po nějaké době této intenzivní léčby můžeme přejít na frekvenci návštěv jednou týdně. Vše se samozřejmě odvíjí od pocitů a potřeb klienta. Zlepšování stavu je postupné, počet sezení se tomu uzpůsobuje.

30 min terapie 400,- Kč

Reflexní terapie

 

  Medová masáž – NOVINKA !!

 Med se již po tisíciletí používá jako přírodní prostředek a to nejen vnitřně, ale i ve formě masáží. Medová masáž má velice detoxikační účinek – speciální manuální technika a účinek medu vytahuje škodliviny z těla, aktivuje funkci vnitřních orgánů a navozuje celkovou relaxaci organismu.

 Indikace:
– zlepšení funkce trávení, posílení imunity
– v
ymizení některých oběhových potíží
– o
slabení negativních projevů – akné, celulitidy
– úprava kvality spánku
– snížení nebo dokonce vymizení depresí a migrén (při jarní nebo podzimní únavě)
– a
nalgetické účinky u revmatického onemocnění svalů, kloubů

Medová masáž je nevhodná při alergii na med a včelí produkty a při zvýšeném nebo vysokém nitroočním tlaku. Nevhodné v těhotenství.

Masáž je vhodné preventivně provádět jedenkrát za měsíc, při potížích je vhodné masírovat jednou až dvakrát týdně.

60 min. – s trojím nanesením medu 900,- Kč

 

Havajská masáž – NOVINKA !!

Havajská masáž je relaxační masáž celého těla spojená s tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. Je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími. Masíruje se zadní část těla (záda, hýždě, zadní strana nohou), masáž je příjemná, velmi účinná, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti.

Zaměřuje se nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, podporu přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Účinky Havajské masáže :
– odstraňuje fyzickou i psychickou únavu
– prokrvuje celý organismus
– odstraňuje velké množství fyzických, mentálních a energetických blokád
– detoxikuje organismus
– hluboká relaxace harmonizuje organismus
– odstraňuje napětí ve svalech
– zvyšuje pohybové schopnosti
– zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém
– umocňuje pocity klidu a pohody

Kontraindikace :
– onkologické problémy
– akutní stavy (záněty, virózy, infekce, blokády ap.)
– choroby srdce, záněty žil a křečové žíly
– osteoporóza, kornatění tepen
– nemoci dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením, poranění dutiny břišní

60 min. 1 200,- Kč