silhouette

KADEŘNICTVÍ

KADEŘNICTVÍ

Nabízíme Vám kompletní sortiment kadeřnických služeb:
– moderní účesy  pro každého a jakoukoliv příležitost
– melíry, kombinované melíry
– barvení, odbarvení, přelivy
– vodová ondulace
– foukaná
– vlasová regenerace
– společenské a svatební účesy
– vlasové poradenství
– doplňkový prodej vlas. kosmetiky
– 4 All Ventaglio střihy

Pracujeme s vlasovou kosmetikou:
– dusy PROFESSIONAL
– label.m
– BES

PRO OBJEDNÁNÍ PROSÍM VOLEJTE TEL. ČÍSLO +420 606 103 463

 

NOVINKA !!!    – VLASOVÝ PROGRAM SILKAT REPAIR

Roztřepené, poškozené, porézní a vysoce dehydratované vlasy potřebují rekonstrukční ošetření. SILKAT REPAIR nabízí klientům řadu 6 výrobků vyvinutých právě k rekonstrukci vlasu. SILKAT REPAIR a jeho produkty, je řada pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu.

1. krok PRIMER SHAMPOO – čistí a připravuje vlasy před rekonstrukčním ošetřením
Přípravné umytí vlasů odstraňuje všechny zbytkové látky, které se usazují na vlasech (chlor, kovy, zbytky stylingových přípravků, zbylé minerály usazené při předchozích chemických ošetřeních), které by mohly bránit rekonstrukčnímu účinku.

2. krok MAGIC POTION – vyplňující  rekonstrukční krém
Jedná se o vyplňující krém, který působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a obnovuje optimální hladinu keratinu.

3. krok BALANCINGSEALER – kompenzační, intenzifikační a zpevňující krém
Jedná se o emulzi, která kompenzuje a vyrovnává hodnotu pH, tím že uvnitř vlasového vlákna zachycuje a zadržuje výživné a rekonstrukční látky, které se uvolnily při předchozím ošetření (Magic Potion). Vlasům propůjčuje hedvábný a jemný vzhled.

4. krok SHIMMER SHIELD – ultralehký, výživný, hydratační a restrukturalizační olej s okamžitou absorpcí
Jedná se o olej, díky kterému jsou vlasy zářící a lesklé, a který zaručuje perfektní elasticitu bez ztěžknutí vlasů. Ideální pro všechny typy vlasů i jemné.

5. krok OIL THERAPY – multifunkční ochranný a opravný olej
Jedná se o olej, který chrání kůži a svrchní vrstvu před atmosferickými, chemickými, mechanickými a tepelnými vlivy a opravuje je.

6. krok TONUS LOTION – integrační a vyvažující komplex
Jedná se o restrukturalizační kosmetický přípravek, vyvinutý tak, aby se spojil se strukturou vlasu. Vhodně spojený čtyřsložkový komplex a kationový polymer má vyvažující účinek a devitalizovaným, roztřepeným, poškozeným a lámavým vlasům poskytuje přírodní pomoc.

ARGANOVÝ OLEJ – PRUŽNÉ A HEDVÁBNÉ VLASY
výtažek ze semen argánie trnité, která je velmi rozšířená v jižních oblastech Maroka. Odborníci na krásu nazývají arganový olej „tekuté zlato“. Díky svým blahodárným vyživujícím schopnostem rekonstruuje poškozené vlasy a dodává jim hlubokou hydrataci, díky které jsou hedvábnější a pružnější.

MAKADAMOVÝ OLEJ – JEMNÉ A ZÁŘIVÉ VLASY
Makadamový olej je přírodní olej získávaný lisováním plodů stejnojmenné rostliny za studena. Díky vysokému obsahu kyseliny olejové a palmitoolejové se tento olej vyznačuje značnou hydratační schopností a efektem anti-aging, čímž zpomaluje proces stárnutí a dehydrataci roztřepených a špatně vyživovaných vlasů.

KERATIN – RESTRUKTURALIZOVANÉ A OŽIVENÉ VLASY
Proces stárnutí, ošetření chemickými přípravky a atmosférické vlivy neodvratně zhoršují stav vlasových vláken a následně vedou ke  ztrátě keratinu. Keratin, který je ve značném množství přítomen ve vlasech, je vláknitý protein, z velké části tvořený aminokyselinou cysteinovou. Funkcí keratinu je zlepšovat zdraví a vzhled vlasů a současně podporovat jejich růst.

VITAMÍN E
Vitamín E a jeho estery mají významnou antioxidační schopnost, neboť jsou schopné snižovat reaktivitu volných radikálů a zablokovat celou řadu jevů, které způsobují oxidační stres s následným poškozením vlasů. Volné radikály, které se vytvářejí působením UV paprsků, kouře a znečištění, poškozují vlasovou strukturu a ta ztrácí svou elasticitu a dochází u ní k předčasnému stárnutí.

KOMPLEX OVOCNÝCH ALFA HYDROXYKYSELIN – SILNÉ A ODOLNÉ VLASY
Jedná se o aktivní kosmetický komplex, složený převážně z vitamínů, aminokyselin, minerálních solí a alfa hydroxykyselin (A.H.A.). Získává se jako výtažek ze směsi ovoce obsahující citrony, grepy, rajčata a borůvky.

Délka vlasového programu:
60 min

Cena vlasového programu:
800,- Kč (cena se určuje dle délky a hustoty vlasů)